Reakce na příspěvek
"Harrachov/Rokytnice: masakr. Misty neni v lese pro same houby kam slapnout ;-) 2x do hodiny kos starsich pravaku, k tomu par podhribku, kremenacu,…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
Maruška
02. 06. 2025 - 16:19
A to je vše ? styďte se
R
29. 05. 2025 - 20:11
To stopro-pohádkáři