Reakce na příspěvek
"Ohledně toho vyšinutého magora co tu lidem propichuje gumy, toto hovado se samozřejmě dopouští trestného činu, doporučuji všem poškozeným aby ho…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Lenka
03. 09. 2022 - 19:45
Dnes, Vítkov, kousek za Balatonem...hodina a pul v lese. Toto jen na jednom mistě. Jinak nejake holubinky a krásní hořčáci.
Filip
04. 09. 2022 - 11:38
Radku, kde ve Frýdeckém lese? Už u bývalých kasárna, nebo dole na břehůvce?
Carlos
02. 09. 2022 - 17:36
Květnatec Archeuv, zvláštní a krásná houba, ale smrdí neskutečně