Reakce na příspěvek
"Dnes na stejném místě jako předevčírem. Sucho už je opravdu všude. Ale ještě jsme našli 4 malé hříbky dubové, asi 10 kozáků topolových a k mé velké…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Lenka
03. 09. 2022 - 19:45
Dnes, Vítkov, kousek za Balatonem...hodina a pul v lese. Toto jen na jednom mistě. Jinak nejake holubinky a krásní hořčáci.
Filip
04. 09. 2022 - 11:38
Radku, kde ve Frýdeckém lese? Už u bývalých kasárna, nebo dole na břehůvce?
Carlos
02. 09. 2022 - 17:36
Květnatec Archeuv, zvláštní a krásná houba, ale smrdí neskutečně