Reakce na příspěvek
"Návštěva lesa Podolanky, Visalaje. Hodně mokro. Houby jsou cítit ve vzduchu, ale nalezeno jen několik kovářů, jeden hřib žlutomasý. Červivost žádná.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Nasrat
20. 09. 2025 - 10:23
Kuku
Hovno
20. 09. 2025 - 13:35
Kuk
Lubo
19. 09. 2025 - 14:33
.
Lubo
19. 09. 2025 - 14:32
.
Lubo
19. 09. 2025 - 14:31
Dnes opavsko. Čekal jsem trošku kvalitnější úrodu, ale i tak to byla hezká procházka
Svetlana
19. 09. 2025 - 14:16
Víc jich nasbiram v ov Zábřehu