Reakce na příspěvek
"Včera Bystřice. Rozlučka s letními houbami. Jsou trochu pomačkané, nosil jsem je v batohu. Příště čirůvky fialové a dvoubarevné. Nahoře 15 stupňů,…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
8 příspěvků za posledních 7 dní
Nasrat
20. 09. 2025 - 10:23
Kuku
Hovno
20. 09. 2025 - 13:35
Kuk
Lubo
19. 09. 2025 - 14:33
.
Lubo
19. 09. 2025 - 14:32
.
Lubo
19. 09. 2025 - 14:31
Dnes opavsko. Čekal jsem trošku kvalitnější úrodu, ale i tak to byla hezká procházka
Svetlana
19. 09. 2025 - 14:16
Víc jich nasbiram v ov Zábřehu