Reakce na příspěvek
"Horní Lomná 9.8. a 12.8.
9. to bylo v pohodě, ale dnes 12. už jsem našel jen tak čtvrtinu toho, co 9. Ještě se dá najít, ale ty vedra se začínají…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Pavel
20. 09. 2025 - 14:11
Dnes, 20.9.25, lesy mezi Malou Morávkou a H vězdou vůbec nic.Ani jedovaté.
Nasrat
20. 09. 2025 - 10:23
Kuku
Hovno
20. 09. 2025 - 13:35
Kuk
Lubo
19. 09. 2025 - 14:33
.
Lubo
19. 09. 2025 - 14:32
.
Lubo
19. 09. 2025 - 14:31
Dnes opavsko. Čekal jsem trošku kvalitnější úrodu, ale i tak to byla hezká procházka