Reakce na příspěvek
"Včera nám to ještě nedalo, tak jsme se šli znovu podívat na naše místa. Sucho brutální. Zem jak beton. Ale kupodivu ještě 17 kozáků topolových.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Pavel
20. 09. 2025 - 14:11
Dnes, 20.9.25, lesy mezi Malou Morávkou a H vězdou vůbec nic.Ani jedovaté.
Nasrat
20. 09. 2025 - 10:23
Kuku
Hovno
20. 09. 2025 - 13:35
Kuk
Lubo
19. 09. 2025 - 14:33
.
Lubo
19. 09. 2025 - 14:32
.
Lubo
19. 09. 2025 - 14:31
Dnes opavsko. Čekal jsem trošku kvalitnější úrodu, ale i tak to byla hezká procházka