Reakce na příspěvek
"Nedalo mi to , dnes po týdnu v Čavisově . A výsledek , nooo cca 5km nachozených a odměna - 4ks suchohřibů a 6 postarších bedel. Nooo , letos už…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Nasrat
20. 09. 2025 - 10:23
Kuku
Hovno
20. 09. 2025 - 13:35
Kuk
Lubo
19. 09. 2025 - 14:33
.
Lubo
19. 09. 2025 - 14:32
.
Lubo
19. 09. 2025 - 14:31
Dnes opavsko. Čekal jsem trošku kvalitnější úrodu, ale i tak to byla hezká procházka
Svetlana
19. 09. 2025 - 14:16
Víc jich nasbiram v ov Zábřehu