Reakce na příspěvek
"Zdar houbaři!Dnes Bílá,3 km el.motorečkou od auta do hory,to samé zpět.Po lese 3km.Tušil jsem to,že to nebude nic moc,vím že to teď roste po krajích…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Carlos
14. 09. 2020 - 20:57
Tak tak, to je nejlepší 😁
Pavel
13. 09. 2020 - 16:07
Rostou hodka v lese
Andrii Starostin
13. 09. 2020 - 14:15
Návštěvník
Lusy
13. 09. 2020 - 09:21
Nevíte jak to vypadá MorávkaZlatník ?
Bohuš
14. 09. 2020 - 07:02
Rostou
jana
12. 09. 2020 - 16:56
Dnes Hodslavice velké H
Carlos
13. 09. 2020 - 12:05
A malé o.. jako u nás 🤣