Reakce na příspěvek
"Ohledně toho vyšinutého magora co tu lidem propichuje gumy, toto hovado se samozřejmě dopouští trestného činu, doporučuji všem poškozeným aby ho…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Lukáš
16. 09. 2020 - 17:51
Waaau no tak to je paráda 🤩 a poradíte mi kterým směrem se mám vydat? 😁😊😊
Carlos
14. 09. 2020 - 20:57
Tak tak, to je nejlepší 😁
Pavel
13. 09. 2020 - 16:07
Rostou hodka v lese
Andrii Starostin
13. 09. 2020 - 14:15
Návštěvník
Lusy
13. 09. 2020 - 09:21
Nevíte jak to vypadá MorávkaZlatník ?
Bohuš
14. 09. 2020 - 07:02
Rostou