Reakce na příspěvek
"A ještě maličkost, dávejte lidi na sebe pozor, všude spoustu přemnožených divočáků, probíhali okolo nás celé stáda, je třeba být trošku hlučnější v…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Carlos
14. 09. 2020 - 20:57
Tak tak, to je nejlepší 😁
Pavel
13. 09. 2020 - 16:07
Rostou hodka v lese
Andrii Starostin
13. 09. 2020 - 14:15
Návštěvník
Lusy
13. 09. 2020 - 09:21
Nevíte jak to vypadá MorávkaZlatník ?
Bohuš
14. 09. 2020 - 07:02
Rostou
jana
12. 09. 2020 - 16:56
Dnes Hodslavice velké H
Carlos
13. 09. 2020 - 12:05
A malé o.. jako u nás 🤣