Reakce na příspěvek
"Dnes na stejném místě jako předevčírem. Sucho už je opravdu všude. Ale ještě jsme našli 4 malé hříbky dubové, asi 10 kozáků topolových a k mé velké…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Lukáš
16. 09. 2020 - 17:51
Waaau no tak to je paráda 🤩 a poradíte mi kterým směrem se mám vydat? 😁😊😊
Carlos
14. 09. 2020 - 20:57
Tak tak, to je nejlepší 😁
Pavel
13. 09. 2020 - 16:07
Rostou hodka v lese
Andrii Starostin
13. 09. 2020 - 14:15
Návštěvník
Lusy
13. 09. 2020 - 09:21
Nevíte jak to vypadá MorávkaZlatník ?
Bohuš
14. 09. 2020 - 07:02
Rostou