Reakce na příspěvek
"Včera nám to ještě nedalo, tak jsme se šli znovu podívat na naše místa. Sucho brutální. Zem jak beton. Ale kupodivu ještě 17 kozáků topolových.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Svetlana
11. 09. 2025 - 19:52
Kolem domu
Kde.
12. 09. 2025 - 07:07
Kde?
Svetlana
12. 09. 2025 - 19:59
Ov zabreh
Svetlana
11. 09. 2025 - 19:49
Kolem domu
Any
16. 09. 2025 - 13:53
V kterém parku?
Jan
10. 09. 2025 - 01:42
Morávka zase hovno
Sara
09. 09. 2025 - 13:48
Bruntal
remys
09. 09. 2025 - 06:38
V neděli hodinu na Starých Hamrech ( oblast Klepačka ) absolutně nic. Prošel jsem vysoký les, kraje, břehy potoka, lesní cestičky - bez jediné hřibovité houby. A také celkově - téměř bez hub. Na začátek září nezvyklé...