Reakce na příspěvek
"Richard z Beskyd v diskusi uvádí, že už to prý "vykukuje všude". No nevím, kde v Beskydech byl, já ale včera prošel kus lesa na Hamrech a nenarazil…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.