Reakce na příspěvek
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
5 příspěvků za posledních 7 dní
Michaela
02. 06. 2026 - 06:00
Prý kozák. Tohle není kozák ani náhodou 🙏
Zdeněk
02. 06. 2026 - 14:55
Souhlasím s Míšou
Martina
02. 06. 2026 - 16:41
Podle mě to kozák je.
jiří
05. 06. 2026 - 11:58
Je to možné aby tady exhibovali lidi kteří ani neznají houby???Ten národ je uplně praštěný!!!
Zuzana
09. 06. 2026 - 11:24
Tak dobrou chuť kluci.
Tomáš Janečka
31. 05. 2026 - 12:33
Sucho.....hodinu a půl... Staré Hamry.....ani ťuk doslova.......vůbec nic...... čisto, vymeteno...myslim tak týden čas pokud ještě sem tam zaprší...
Vašek
26. 05. 2026 - 03:09
Včera procházka lesem na Morávce a výsledek jeden pravák a 12 kovářu
Ivana
17. 05. 2026 - 20:56
dobrota...dnes v Kyjovicích
HONZA.
10. 05. 2026 - 22:09
Dnes Odra. Ještě krásně čerstvý sírovec. Řízky z toho z úterního byly geniální
Jan
06. 05. 2026 - 15:08
Pod břízkama už rašíjou první kozakove
Tomas
10. 05. 2026 - 10:38
Pěkně Janek.
Maruška
27. 04. 2026 - 18:03
A co na to řekl pán Nutella?
HONZA
01. 05. 2026 - 14:53
Krásné.
Tamara
23. 04. 2026 - 15:06
Dnes jeden kozáček - tensi letos nějak pospíšil
HONZA
26. 04. 2026 - 02:46
Brutálně suché jaro.