Reakce na příspěvek
"Včera nám to ještě nedalo, tak jsme se šli znovu podívat na naše místa. Sucho brutální. Zem jak beton. Ale kupodivu ještě 17 kozáků topolových.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Petr
08. 10. 2024 - 02:01
Dolní Lomna začínaji václavky bral jsem jen menší do 5 cm a za půl hodiny pjný košík
Hribar
07. 10. 2024 - 15:13
Včera odpoledne. 2 hoďky v lese Morávka.
Kokos
07. 10. 2024 - 09:31
Okolí Kružberka, několik bedlí ale ve slabé kvalitě, ponecháno na místě, jinak ani hříbek.
TRÀ GIANG
07. 10. 2024 - 07:35
ostrava poruba
Fořt
07. 10. 2024 - 12:33
🤦🦵