Reakce na příspěvek
"Včera procházka lesem na Morávce směrem na Kotař a mohu potvrdit že už to začína růst, viděla jsem podel cesty spoustu malých hříbku já to nesbírám,…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
13 příspěvků za posledních 7 dní
Jarda
09. 07. 2024 - 08:04
Na Krnovsku něco málo.
Jarda
09. 07. 2024 - 16:36
A za mě dobrý na tu bídu.Tu je Jardů...
Jeníček hřib
04. 07. 2024 - 17:16
Nejde nahrát fotky. Hlavně, že je tu dost reklam!!
Jashan
04. 07. 2024 - 20:15
Problem je mezi zidli a klavesnici
Jeníček hřib
07. 07. 2024 - 18:25
Chytrý Jashane, není tomu tak.
Jw
04. 07. 2024 - 08:25
Teď je pauza s houbami v Beskydech, malé nerostou, dají se najít pouze staré přerostlé. Za 14 dní 2 vlna,jestli nebudou tropy.
Dáša
03. 07. 2024 - 17:07
Zdravím všechny slušné houbaře. Chci se zeptat jak je to s houbami na Marávce.
Děkují za každé info . Dáša