Reakce na příspěvek
"beszdy pravaky pruměr 40 cm nechal jsem zbiram jen 10 cm jinak sinale suchohřibky pžedčasny odchod nemam vice mista houbum zdar"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Lucie
08. 09. 2023 - 11:16
Dnes Morávka ani ťuk
Martin
08. 09. 2023 - 10:27
kde ? xD
Jeníček hřib
08. 09. 2023 - 23:44
Nahlásil jsem Vilmu jako nechutnou primitivku.
POSPA
09. 09. 2023 - 07:51
Já též a hned Vilma zmizela 👍
Janys
07. 09. 2023 - 19:21
Opět Horní i Dolní Lomná, tři hořčáky a pár suchých holubinek
Oldřich
07. 09. 2023 - 15:22
dnes krásná procházka po krásné, ale jinak houby:)
marcel
06. 09. 2023 - 19:32
dnes kousek od Skřípova nic a nikdo :-)
Ren
05. 09. 2023 - 19:11
Klimkovicky les dnes nerostou ani muchomurky. V lese jen na zemi listí a suche vetve.