Reakce na příspěvek
"Tak to je nádhera.... Tolik jsem jí neměl, ani když jsem jí pěstoval na slámě v pytlích..... Dnes výprava na hlívu v okolí OV, výsledek 0.....z…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Michal
30. 03. 2023 - 17:50
Ostrava
Jiří
20. 03. 2023 - 20:38
Kolem Bratislavy už lezou smrže.....u nás na severu tak akorát hlíva doma....
Onder
02. 01. 2023 - 18:37
Aaaaa. Pardon. 2022 😃
Včela
15. 02. 2023 - 19:04
Jeste prijde jedna vlna v pulce brezna.
Jarda
28. 11. 2022 - 17:03
No to je neskutečná fantazie velká gratulace Jarda
Jeníček hřib
04. 12. 2022 - 00:07
Gratulace!!