Reakce na příspěvek
"Dnes Morávka ve dvojko od Bebku procházka lesem k U spolku asi 12 zdravých hříbku ,bylo jich dost buď prožrane anebo suché, Chtělo by to třidny…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
medabeda
09. 11. 2022 - 16:12
devět kovařu šest suchohřibu parada
Zuzka
04. 11. 2022 - 13:21
Dnes pod Pustevnama,Jen pár starých suchých hříbků.Nic nového mladého.Ani žédné prašivky.Je to už konec.Tak ahoj zase příští sezonu.
Jw
01. 11. 2022 - 15:00
Dnes mosty u Jablunkova, kováři to začalo, kováři to letos končí.