Reakce na příspěvek
"Včera nám to ještě nedalo, tak jsme se šli znovu podívat na naše místa. Sucho brutální. Zem jak beton. Ale kupodivu ještě 17 kozáků topolových.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
remys
13. 11. 2022 - 17:42
Včera na Bílé ještě docela slušná úrodička. Asi 10 použitelných suchohříbků ( jinak snad stovka plesnivých ) a pár naprosto krásných kovářů. Na půlku listopadu senzace! Ale myslím si, že dneškem to pravděpodobně končí. Tak zase za skoro rok.
medabeda
09. 11. 2022 - 16:12
devět kovařu šest suchohřibu parada