Reakce na příspěvek
"Když člověk pomine kolonu už skoro od Frýdlantu, šílenství už od přehrady, Hamry aut jak u biedronky a Bílá marasmus, tak směr bečvy, ani zaparkovat…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
3 příspěvky za posledních 7 dní
Tadeáš
02. 10. 2022 - 20:01
mohu se zeptat jaky les nebo okolí ? dík
Anonymka
29. 09. 2022 - 11:47
Čechratka, má ráda vlhko, je nejedlá.
medabeda
27. 09. 2022 - 16:47
prši neprši na houby se chodi 86 ks suchhřibu 12 pravaku 10cm exploze pokračuje