Reakce na příspěvek
"Dneska Horní Lomná. Jel jsem primárně na borůvky (už končí) a houby jsem nehledal. Z hřibovitých, které sbírám, jsem nenašel nic, ale určitý…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
5 příspěvků za posledních 7 dní
Tadeáš
02. 10. 2022 - 20:01
mohu se zeptat jaky les nebo okolí ? dík
Anonymka
29. 09. 2022 - 11:47
Čechratka, má ráda vlhko, je nejedlá.
medabeda
27. 09. 2022 - 16:47
prši neprši na houby se chodi 86 ks suchhřibu 12 pravaku 10cm exploze pokračuje