Reakce na příspěvek
"Včera Hofwald, Rýmařovsko. Nalezl jsem akorát pár lišáků zprohýbaných prakticky na stejném místě co minulý rok. Výhodou je že je tu nikdo nesbírá…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Rovl78
02. 10. 2025 - 21:51
Nádhera gratulka
Sandokan
27. 09. 2025 - 14:50
To nekdo sbira? Vsak te plevele jsou plne lesy, tak jak zacinaji?!
Jirka Orlová
27. 09. 2025 - 14:58
Není ryzec jako ryzec. Smrkový je lahůdka. Zase tolik jich v lese není. Nám rostou naštěstí pod smrky v zahradě.
HONZA
27. 09. 2025 - 15:34
To jsou houby pro fajšnekry. Nesbírají je pouze rádobyhoubaři. Na másle s kmínem. V pondělí jdu na ně. Mňam.
Jirka Orlová
27. 09. 2025 - 17:31
Honzo, je vidět, že se vyznas. Úlovky mas super.