Reakce na příspěvek
"Návštěva lesa Podolanky, Visalaje. Hodně mokro. Houby jsou cítit ve vzduchu, ale nalezeno jen několik kovářů, jeden hřib žlutomasý. Červivost žádná.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
10 příspěvků za posledních 7 dní
Sandokan
27. 09. 2025 - 14:50
To nekdo sbira? Vsak te plevele jsou plne lesy, tak jak zacinaji?!
Jirka Orlová
27. 09. 2025 - 14:58
Není ryzec jako ryzec. Smrkový je lahůdka. Zase tolik jich v lese není. Nám rostou naštěstí pod smrky v zahradě.
HONZA
27. 09. 2025 - 15:34
To jsou houby pro fajšnekry. Nesbírají je pouze rádobyhoubaři. Na másle s kmínem. V pondělí jdu na ně. Mňam.
Jirka Orlová
27. 09. 2025 - 17:31
Honzo, je vidět, že se vyznas. Úlovky mas super.