Reakce na příspěvek
"Horní Lomná 9.8. a 12.8.
9. to bylo v pohodě, ale dnes 12. už jsem našel jen tak čtvrtinu toho, co 9. Ještě se dá najít, ale ty vedra se začínají…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Rovl78
02. 10. 2025 - 21:51
Nádhera gratulka
Sandokan
27. 09. 2025 - 14:50
To nekdo sbira? Vsak te plevele jsou plne lesy, tak jak zacinaji?!
Jirka Orlová
27. 09. 2025 - 14:58
Není ryzec jako ryzec. Smrkový je lahůdka. Zase tolik jich v lese není. Nám rostou naštěstí pod smrky v zahradě.
HONZA
27. 09. 2025 - 15:34
To jsou houby pro fajšnekry. Nesbírají je pouze rádobyhoubaři. Na másle s kmínem. V pondělí jdu na ně. Mňam.
Jirka Orlová
27. 09. 2025 - 17:31
Honzo, je vidět, že se vyznas. Úlovky mas super.