Reakce na příspěvek
"Nedalo mi to , dnes po týdnu v Čavisově . A výsledek , nooo cca 5km nachozených a odměna - 4ks suchohřibů a 6 postarších bedel. Nooo , letos už…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
12 příspěvků za posledních 7 dní
Sandokan
27. 09. 2025 - 14:50
To nekdo sbira? Vsak te plevele jsou plne lesy, tak jak zacinaji?!
Jirka Orlová
27. 09. 2025 - 14:58
Není ryzec jako ryzec. Smrkový je lahůdka. Zase tolik jich v lese není. Nám rostou naštěstí pod smrky v zahradě.
HONZA
27. 09. 2025 - 15:34
To jsou houby pro fajšnekry. Nesbírají je pouze rádobyhoubaři. Na másle s kmínem. V pondělí jdu na ně. Mňam.
Jirka Orlová
27. 09. 2025 - 17:31
Honzo, je vidět, že se vyznas. Úlovky mas super.