Reakce na příspěvek
"Včera jsem koukl do lesa Konicko / Novopolská / kolem Luké - Vilémova-Bohuslavic - ROSTOU !!!!!, Ale ne TADY, hodně sucho a ani ňňň......nevím jak…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Marek
08. 10. 2022 - 11:36
A jaká oblast prosím? Děkuji…
Tereza
07. 10. 2022 - 13:51
Zdravím, rostou houby v okolí Kroměříže? Chtěla bych se vypravit, tak ať nejedu zbytečně... 😁