Reakce na příspěvek
"Včera jsem koukl do lesa Konicko / Novopolská / kolem Luké - Vilémova-Bohuslavic - ROSTOU !!!!!, Ale ne TADY, hodně sucho a ani ňňň......nevím jak…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Carlos
03. 10. 2022 - 20:05
Paráda, prosím jeden řízeček 😁
Burke
30. 09. 2022 - 09:40
... snad pod Pradědem ... :)
Houbička
29. 09. 2022 - 20:43
Roztomilé.
Karnew
29. 09. 2022 - 13:57
Rostou i někde na Šternbersku?