Reakce na příspěvek
"Dnes ráno procházka Šumperk-Lovák. Samé lišky, pár bedlí, hodně klouzků a holubinek (ty nesbírám). Pravá houbařina začne za týden (snad). Ale kdo rád…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
2 příspěvky za posledních 7 dní
Darina
11. 10. 2025 - 21:40
Houby
Romana
11. 10. 2025 - 14:45
Pencice
Honza
05. 10. 2025 - 11:01
Prostějovsko... opravdu nic moc