Reakce na příspěvek
"Šumperk. Dnes zase paráda. Plno hřibů, kozaku, janků a hlavně bedel
Hřiby ale rychle červiví. Plno houbařů a všichni pěkně úlovky. Brníčko a okolí."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
avatea
06. 07. 2021 - 10:28
Prosím ty,co chodí do lesa Dzbel,Konicko,jestli už jsou zralé borůvky?Díky
Houbička
26. 06. 2021 - 21:42
No tak jak se tak dívám myslím že bych měla vyrazit do lesa taky 😁
Nagy
22. 06. 2021 - 10:29
Líšná na Přerovsku 3 kozáci a 5 babek. jinak v lese velké sucho
Ondra
22. 06. 2021 - 08:14
Krásné hříbečky :-)
Bob
21. 06. 2021 - 19:19
Nádhera.Ja dnes našla další Zita pošlu fotecku
Okur
20. 07. 2021 - 21:03
Nevíte někdo kam na houby v okolí Prostějova?