Reakce na příspěvek
"Včera jsem koukl do lesa Konicko / Novopolská / kolem Luké - Vilémova-Bohuslavic - ROSTOU !!!!!, Ale ne TADY, hodně sucho a ani ňňň......nevím jak…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Macek
19. 07. 2020 - 11:39
Drahanská vrchovina
Macek
19. 07. 2020 - 11:37
Kolem Pavlova v srdci Drahanské vrchoviny
Chiméra
17. 07. 2020 - 19:55
Opravdu krásné kousky. Gratuluji.
Houbička
18. 07. 2020 - 13:00
Naaaadhera
Roni
17. 07. 2020 - 09:35
Mutkov - Horní Žleb rostou jen růžovky, půl koše cca