Reakce na příspěvek
"2h v lese nad Nivou. Plno plesnivych suchohribov(babky), podpinky(asi vaclavky?) na mytinach. Tych bolo vsade vela, nabrali sme len tolko co sme…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)