Reakce na příspěvek
"Po krajích lesa už kremenace s kozáci... Ve smrkovým skoro nic... Pokud do pár dní nezaprsi bude už zase sucho... Šumpersko"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
2 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)