Reakce na příspěvek
"Včera Konice 3 plné koše. Dost kozáků, začínají ve velkém klouzci, nějaký pravák, pár babek, nějaký modrák a mraky bedel 🙂 Vše na okraji lesa. Vody…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)