Reakce na příspěvek
"Pořád to krásně roste,včera za 2 hodinky 30 ks hřib sametový,10ks hřib hnědý,cca 40 bedel vysokých,čirůvky fialové a hlavně potěšily hřiby smrkové.…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)