Reakce na příspěvek
"Jiří ,kde Vás mám nabrat? Vyhovovalo by Vám v sobotu v 6:00 Hl.nádraží?"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
3 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)