Reakce na příspěvek
"Dneska ráno 5.30 jsem si došel pro sírovce na švestce, dumám co s ním - zda řízky, přírodní plátky či guláš nebo kari.......něco bude ....."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)