Reakce na příspěvek
"Šumperk. Dnes zase paráda. Plno hřibů, kozaku, janků a hlavně bedel
Hřiby ale rychle červiví. Plno houbařů a všichni pěkně úlovky. Brníčko a okolí."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)