Reakce na příspěvek
"Dnes jsem byl kousek od nás, nad Krákořicemi. Bedel spousta, žampiony též. Na suchohřiby ještě ne, vlhko v lese není."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
3 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)