Reakce na příspěvek
"Olomoucko - letos to bylo dlouhé čekání, ale stálo to za to"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
3 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)