Reakce na příspěvek
"Včera jsem koukl do lesa Konicko / Novopolská / kolem Luké - Vilémova-Bohuslavic - ROSTOU !!!!!, Ale ne TADY, hodně sucho a ani ňňň......nevím jak…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
1 příspěvek za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)