Reakce na příspěvek
"Zábřeh
2 hodiny v lese...3 plné koše: praváci, podboráci, lišky, suchohřiby, klouzci....
Potkala jsem 3 další lidi a všichni měli košíky skoro plné :…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)