Reakce na příspěvek
"Ptení - ve dvou lidech půl koše, pravaky a křemenáče, nic moc, suchohřiby jen malinké, asi to teprve začíná."
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)