Reakce na příspěvek
"Červenohorské sedlo, z kopce do kopce pro pár kovářů, růžovek a žlutomasých hříbků, nějaký ten pravák, pěkná dřina. Sucho"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)