Reakce na příspěvek
"Dnes Tršice plnej košík za 2 hodinky. Spousta babek, které jsou ale často špatné, ale krásné podborováky, kterých je opravdu spousta. Taky nějací…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
4 příspěvky za posledních 7 dní
Miky
28. 08. 2019 - 00:00
Včera na zábřežsku spousta kovářů. Velcí praváci nespočet babek a klouzci. Super :)