Reakce na příspěvek
"Včera jsem koukl do lesa Konicko / Novopolská / kolem Luké - Vilémova-Bohuslavic - ROSTOU !!!!!, Ale ne TADY, hodně sucho a ani ňňň......nevím jak…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.