Zvol si jiný kraj

Kde rostou v Pardubickém kraji?

Tipy od houbařů na to, kde zrovna rostou. Podělte se o aktuální úlovky i vy!

Reakce na příspěvek

"Borohrádek, dvakrát po sobě odpoledne košík ve dvou do hodiny. Hřiby hnědé, klouzci, holubinky, masáci, šedivky. Super."

Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.

1 příspěvek za posledních 7 dní

Roman

17. 08. 2021 - 16:38

Dnes za hodinu kousek od Skutče 19 suchohřibů, 2 babky a 2 lišky. Zhruba 2x tolik hub ponecháno na místě (přestárlé, plesnivé nebo červivé). Také jsem cestou potkal pár hub, které nesbírám - klouzci, holubinky, žampiony a pýchavky.

Onasis

14. 08. 2021 - 19:30

Svitavsko

Avatar uživatele

Pat

12. 08. 2021 - 08:48

Dobrý den, včera Bítovany Spálenec projížďka na kole. Podél cest pár podborováků, babek, kovářů a jeden kozák. Dnes bereme košík a jdeme to tam projít pěšky. Hezký den na čerstvém vzduchu a plných košů. Pavlína

Karel

10. 08. 2021 - 18:27

Rostou

Miroslav

08. 08. 2021 - 15:58

Moravská Třebová....syrovinka

Miroslav

08. 08. 2021 - 15:57

Moravská Třebová....syrovinka

Darina

08. 08. 2021 - 14:28

Svojanov

Luky

07. 08. 2021 - 16:11

Dnes (7.8.) jsme byli Bělečko - Vysoké Chvojno cca 2,5h v lese a co se týče hřibů, tak skoro vůbec nic - jen pár plesnivých nebo prožraných. Sem tam nějaký hořčák a jinak samé nejedlé nebo málo známé druhy :( Na hřiby si asi musíme ještě počkat

Jaroslava

07. 08. 2021 - 17:01

Minimálně 3-4 týdny .

Michaela

06. 08. 2021 - 18:45

Dneska (6. 8. 2021) jsem se vydala do lesů pod Zderazí a Borem u Skutče. V lesích nádherně vlhko po vydatném dešti, klube se spousta růžovek. Samý hořčák, těch je na kosu :-) Občas pravák, občas podhříbek, občas žlutý klouzek a peprňák. Nasbírala jsem cca 3/4 koše a uvařila si smaženičku, luxusní :) Pozor na klíšťata, 5 jsem jich ze sebe sundala, byť nechodím borůvčím a trávou.

Jaroslav

27. 07. 2021 - 19:29

Hliva plicni potesila😊

Další kraje a aktivita za posledních 7 dní

Z lásky k houbaření od roku 2001
© NaHouby.cz | david@eiselt.cz