Reakce na příspěvek
"...jo a.. Zaječice, Studená Voda, Smrček.. když už nic jiného,tak klouzci a bedly se mohou sbírat kosou. Minulý víkend 3 koše,ale kdybych bral vše,ne…"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
0 příspěvků za posledních 7 dní
Bobes
10. 06. 2020 - 14:28
U nas ani prasivka no snad se dockame.
Jarka
07. 06. 2020 - 12:30
Okolí Chocně rostou.. hřib kovář.
Jarka
07. 06. 2020 - 12:29
Okolí Chocně rostou.. hřib kovář.
Kopreti
08. 10. 2019 - 15:28
Dvě hodiny u obce Čistá.
Paulo
26. 09. 2019 - 14:07
Zdravím nevíte někdo jestli rostou okolo Chvojna u Holic