Reakce na příspěvek
"v pátek ve Svitavách jeden kozák březový a na mezi u E35 dva hříbky smrkové a pak i pečárka lesní ( ale nejsem si jistý ... )"
Máš už svůj účet?
Přihlaš se nebo si ho vytvoř zdarma.
0 příspěvků za posledních 7 dní
Franta
26. 10. 2024 - 08:16
nejsou houby
ettet
26. 10. 2024 - 08:15
ttete
Marťas
17. 10. 2024 - 21:43
Dnes před setměním s dětmi na skok u Sezemic. Čirůvky fialové, kováře, masáci, babky, pár pěkných václavek, mlženky jsme nebrali. Cca 2kg.
Lajna
15. 10. 2024 - 12:11
Ty listicky pomerancova bych teda radsi nesbiral....